poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Jak se zvířata milují

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Od kompromitujících snímků pandy velké až po hlemýždí šíp lásky – s tím vším vás seznámí tento průvodce světem velkých i malých zvířat v intimních chvílích páření.
Nemůžeme vám slíbit, že vám tato…
Od kompromitujících snímků pandy velké až po hlemýždí šíp lásky – s tím vším vás seznámí tento průvodce světem velkých i malých zvířat v intimních chvílích páření.
Nemůžeme vám slíbit, že vám tato knížka ozřejmí základní pravdy o vývojové teorii. Sotva ji také využijete k prohloubení studia společenského života živočichů a nevrhá ani objevné světlo na lidskou sexualitu. Zvířata jsou v podstatě hloupá. Ovšem lidé jsou hloupí také. Leccos, čemu se v našem světě můžete naučit, vám může připadat také pitomé. A pokud vám není víc než osm let, patrně takovou publikaci o „zvířecím sexu“ nebudete smět číst. Přesto je zde pár dobrých důvodů, proč může být tato knížka pro vás téměř nedocenitelná. Hlavním důvodem, proč byste si ji měli přečíst, je fakt, že se průměrný člověk o těchto „příšerných“ věcech nikde nic nedozví, ačkoli jsou projevem úžasné strategie přírody a neuvěřitelné přizpůsobivosti. Díky ní totiž živé bytosti dovedou zajistit pokračování svého rodu v podmínkách tak drsných, že se nám o nich ani nesní.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2007, česky, Mladá fronta, Praha

Populární formou nabízí kniha mnoho poznatků o milostných praktikách zvířat, o nichž se v učebnicích příliš nemluví. Za doprovodu barevných fotografií přináší informace o nepřeberném bohatství neobvyklých řešení a originálních způsobů rozmnožování

Pro vydání: 1. vyd., 2007, česky, Mladá fronta, Praha

Populární formou nabízí kniha mnoho poznatků o milostných praktikách zvířat, o nichž se v učebnicích příliš nemluví. Za doprovodu barevných fotografií přináší informace o nepřeberném bohatství neobvyklých řešení a originálních způsobů rozmnožování mnoha druhů živočichů - měkkýšů, hmyzu, ryb, obojživelníků, plazů, ptáků i savců.

Neobvyklé pohledy do světa sexuálního chování a rozmnožování zvířat

Neobvyklé pohledy do světa sexuálního chování a rozmnožování zvířat.

Pro vydání: 1. vyd, 2007, česky, Mladá fronta, Praha

Populární formou nabízí kniha mnoho poznatků o milostných praktikách zvířat, o nichž se v učebnicích příliš nemluví. Za doprovodu barevných fotografií přináší informace o nepřeberném bohatství neobvyklých řešení a originálních způsobů rozmnožování mnoha druhů živočichů - měkkýšů, hmyzu, ryb, obojživelníků, plazů, ptáků i savců

Neobvyklé pohledy do světa sexuálního chování a rozmnožování zvířat

Můj názor na knihu Jak se zvířata milují:

zrušit
TOPlist