poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Úsměv

Další autoři: Stephanie Yue (ilustrátor), Michaela Marková (překladatel), Stephanie Yue, Michala Marková

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Raina je obyčejná holka s obyčejnými problémy. Tedy do okamžiku, kdy následkem pádu přijde o - přední zuby! Takový úraz by dal pěkně zabrat každému, ovšem v případě dospívající teenagerky se chybějící…
Raina je obyčejná holka s obyčejnými problémy. Tedy do okamžiku, kdy následkem pádu přijde o - přední zuby! Takový úraz by dal pěkně zabrat každému, ovšem v případě dospívající teenagerky se chybějící chrup rovná naprosté tragédii. Chudák Raina si musí projít strašidelnou cestu po dentistických ordinacích, šperkovanou nejroztodivnějšími zubními náhradami, chirurgickými zákroky, rovnátky a obličejovými postroji. Kamarádky nemají pro její novou vizáž moc pochopení, ale co teprve tomu řeknou kluci!

Citlivý i humorný grafický román Úsměv, založený na skutečné životní zkušenosti autorky, patří k tomu nejlepšímu, co může současná komiksová tvorba dospívajícím čtenářům a čtenářkám nabídnout. Získal mimo jiné Eisnerovu cenu, tedy "komiksového Oscara", a ocitl se na samém vrcholu žebříčku bestsellerů deníku New York Times.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vydání první, 2015, česky, Paseka, Praha, Litomyšl

Raina je obyčejná holka s obyčejnými problémy. Tedy do okamžiku, kdy následkem pádu přijde o - přední zuby! Takový úraz by dal pěkně zabrat každému, ovšem v případě dospívající teenagerky se chybějící chrup rovná naprosté tragédii.

Pro vydání: Vydání první, 2015, česky, Paseka, Praha, Litomyšl

Raina je obyčejná holka s obyčejnými problémy. Tedy do okamžiku, kdy následkem pádu přijde o - přední zuby! Takový úraz by dal pěkně zabrat každému, ovšem v případě dospívající teenagerky se chybějící chrup rovná naprosté tragédii. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Grafický román s autobiografickými prvky určený starším dětem a mládeži. S lehkým humorem, citlivě napsaný příběh o strastech dospívání.

Recenze: Puberta s rozbitými zuby

Kouzlo Úsměvu tkví právě převážně v tom, že takzvaně „netlačí na pilu“. Jistěže skvěle využívá zkratku a nadsázku, ale tón vyprávění je sympaticky civilní, podobně jako kresba, která by asi mohla být tištěna třeba ve Čtyřlístku, ale zároveň se…
Pavel Mandys, 12. prosince 2015, iLiteratura.cz

Můj názor na knihu Úsměv:

zrušit
Originál: Smile. (anglicky)
, Vydání první, česky, Paseka, Praha, Litomyšl, 219 stran, ISBN: 9788074326318
TOPlist