poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Star Wars.

[Setkání v mlze : kniha povídek /

Další autoři: Milan Pohl (sestavovatel, kompilátor), Milan Pohl

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Timothy Zahn, Michael A. Stackpole, Aaron Allston, James Luceno... to jsou jen někteří z vynikajících autorů sci-fi, jejichž povídky na vás čekají v této antologii. Sbírka byla sestavena exkluzivně…
Timothy Zahn, Michael A. Stackpole, Aaron Allston, James Luceno... to jsou jen někteří z vynikajících autorů sci-fi, jejichž povídky na vás čekají v této antologii. Sbírka byla sestavena exkluzivně pro české vydání z těch nejlepších oficiálních povídek a novel, které se odehrávají před filmovou Epizodou IV. Velká část příběhů je proto zasazena do doby klonových válek, nechybí ovšem ani několik povídek z éry čerstvě zrozeného Impéria.
Většina povídek vyšla původně časopisecky v magazínech Star Wars Adventure Journal a Star Wars Insider, řada z nich tedy vychází knižně vůbec poprvé. Potkáte v nich spoustu známých postav včetně Obi-Wana Kenobiho, Anakina Skywalkera, Dartha Sidiouse a Dartha Maula, Aayly Secury či budoucího velkoadmirála Thrawna, ale i množství méně známých, ovšem neméně zajímavých hrdinů, jako jsou řadoví vojáci bojující v první linii, zbabělý republikový účetní Joram Kithe, který se bezděčně stane tajným agentem, nebo odvážný policejní důstojník Hal Horn.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2009, česky, Egmont, V Praze

Osvědčení autoři sci-fi poskytli své povídky, které jsou všechny zaštítěny spojujícím prvkem Star Wars. Většina příběhů se odehrává v době klonových válek, ale některé zasáhnou i do éry nově vzniklého Impéria. Vedle známých starwarsových postav jako

Pro vydání: 1. vyd., 2009, česky, Egmont, V Praze

Osvědčení autoři sci-fi poskytli své povídky, které jsou všechny zaštítěny spojujícím prvkem Star Wars. Většina příběhů se odehrává v době klonových válek, ale některé zasáhnou i do éry nově vzniklého Impéria. Vedle známých starwarsových postav jako je Obi-Wan Kenobi, Anakin Skywalker, či Darth Sidious se objeví i nové epizodní role a další dobrodružné příběhy.

Antologie povídek spojených velkým sci-fi tématem Star Wars z doby před filmovou Epizodou IV

Antologie povídek spojených velkým sci-fi tématem Star Wars z doby před filmovou Epizodou IV.

Můj názor na knihu Star Wars. / [Setkání v mlze : kniha povídek /:

zrušit
TOPlist