poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

War of the worlds =: Válka světů

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Román G. H .Wellse „War of the worlds“ patří mezi první vlaštovky žánru sci-fi, získal světovou proslulost a dočkal se mnoha zfilmování (naposledy Stevenem Spilbergem, kdy byl do hlavní role obsazen…
Román G. H .Wellse „War of the worlds“ patří mezi první vlaštovky žánru sci-fi, získal světovou proslulost a dočkal se mnoha zfilmování (naposledy Stevenem Spilbergem, kdy byl do hlavní role obsazen Tom Cruise). Jeho zjednodušená verze v této knize je určena pro mírně pokročilé studenty anglického jazyka. Účelem je především rozšířit slovní zásobu, ale také schopnost rychle a bezpečně porozumět mluvené angličtině. Kniha je formálně sestavena tak, aby studentovi umožňovala co největší komfort při tomto stylu učení. Obsahuje: - český překlad na protější / levé straně od anglického textu - kontrolní otázky, jak jste porozuměli anglickému textu - okomentované zajímavé gramatické jevy - slovníček s fonetickým přepisem na konci knihy Na audio CD najdete román v angličtině namluvený rodilým mluvčím, a to v pomalém i běžném hovorovém tempu! Můžete tak text poslouchat a zároveň kontrolovat psaný v knize. Zjistíte, že učení hrou vám umožní zapamatovat si mnohem více, a hlavně je radostné i zábavné!

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2008, anglicky, česky, Computer Press / Dvojjazyčná kniha, Učebnice, Brno

Kniha, odehrávající se v Angli na konci 19. století, má dvě části, z nichž první barvitě líčí nepřirozenou atmosféru v předvečer invaze Marťanů na Zemi - děsivé přírodní úkazy, všudypřítomné napětí a výskyt

Pro vydání: Vyd. 1., 2008, anglicky, česky, Computer Press / Dvojjazyčná kniha, Učebnice, Brno

Kniha, odehrávající se v Angli na konci 19. století, má dvě části, z nichž první barvitě líčí nepřirozenou atmosféru v předvečer invaze Marťanů na Zemi - děsivé přírodní úkazy, všudypřítomné napětí a výskyt nestvůrných agresivních živočichů. Druhá část, odehrávající se již po marťanské invazi, popisuje bezmocnost pozemšťanů, neschopných boje s vyspělou marťanskou technikou a stávajících se trpnými obětmi vetřelců. Kruté bytosti z vesmíru v pravidelných intervalech ničí všechno živé, planetu zachrání na poslední chvíli až pozemské bakterie, proti kterým agresoři z Marsu nejsou odolní. Knížka patří ke klasickým dílům v žánru sci-fi.

Působivá utopie anglického klasika sci-fi ve zjednodušené formě angličtiny s paralelním českým překladem je doplněna slovníčkem, gramatickými poznámkami a CD nahrávkou.

Můj názor na knihu War of the worlds =:

zrušit
Originál: War of the worlds. (anglicky)
, Vyd. 1., anglicky, česky, Computer Press, / Dvojjazyčná kniha, Učebnice, Brno, 101 stran, ISBN: 9788025120675
TOPlist