poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Setkání s tajemnem

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Téměř každý z nás se alespoň jednou setkal s něčím neobvyklým a záhadným Někteří lidé zahlédli přízraky a sledovali podivné úkazy. Jiní byli ve snu varováni před nadcházející tragédii, dokázali věštit…
Téměř každý z nás se alespoň jednou setkal s něčím neobvyklým a záhadným Někteří lidé zahlédli přízraky a sledovali podivné úkazy. Jiní byli ve snu varováni před nadcházející tragédii, dokázali věštit budoucnost nebo pouhou myšlenkou navázali spojení se svými bližními. Do mnoha osudů zasáhly neznámé síly; ničily je kletby a nevysvětlitelná šňůra neštěstí, jiné zázračně ochránila tajemná moc.
Setkání s tajemnem je výběrem nejprůkaznějších z několika tisíc případů, které autor shromáždil ve svém archivu. Vznikla zásluhou těch, kteří se nebáli přiznat, že se setkali s něčím, co sice nejsme schopni pochopit, ale co přesto nemůžeme popřít a přehlížet. Jejich svědecké výpovědi dokazují, že nejen svět okolo nás, ale především my sami v sobě skrýváme četná nerozluštěná tajemství.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 2010, česky, Mystery Film, Ostrava

Publikace dokumentuje nejprůkaznější z mnoha tisíc případů, kdy do osudů lidí zasáhly nadpřirozené síly. V devatenácti kapitolách popisuje např. komunikaci se zemřelými, útoky přízraků a duchů, tajemné předpovědi smrti, varování záhadných hlasů apod.

Pro vydání: 2010, česky, Mystery Film, Ostrava

Publikace dokumentuje nejprůkaznější z mnoha tisíc případů, kdy do osudů lidí zasáhly nadpřirozené síly. V devatenácti kapitolách popisuje např. komunikaci se zemřelými, útoky přízraků a duchů, tajemné předpovědi smrti, varování záhadných hlasů apod. Většina příběhů popisuje události, které se odehrály v nedávné minulosti (20. století).

Autor - známý záhadolog - v knize shromáždil svědectví lidí o setkání s přízraky, podivnými úkazy, neznámými silami a nadpřirozenými jevy

Autor - známý záhadolog - v knize shromáždil svědectví lidí o setkání s přízraky, podivnými úkazy, neznámými silami a nadpřirozenými jevy.

Můj názor na knihu Setkání s tajemnem:

zrušit
, česky, Mystery Film,, Ostrava, 143 stran, ISBN: 9788090419025
TOPlist