poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Vyvolené srdce

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Po matčině smrti se Verenin otec znovu ožení a nová macecha chce Vereně najít vhodného manžela. Její volba se však Vereně pranic nelíbí, navíc Verena si přísahala, že se vdá jedině z lásky.
A tak zbývá…
Po matčině smrti se Verenin otec znovu ožení a nová macecha chce Vereně najít vhodného manžela. Její volba se však Vereně pranic nelíbí, navíc Verena si přísahala, že se vdá jedině z lásky.
A tak zbývá jen půlnoční útěk z domu, za pomoci sluhy Verena odplouvá do Francie, kde ji ale nic dobrého nečeká. Až přestrojení a šťastná náhoda jí zajistí nový život, v němž se výborně uplatňuje její kulinářské umění. Zde potkává markýze z Hilchesteru, k němuž pociťuje stále větší náklonnost, avšak nyní je jí přetvářka značně na obtíž. Navíc se objeví přítel její macechy a zápletka získává na spádu.
Získá Verena srdce svého vyvoleného, nebo bude s hanbou vrácena domů, či dokonce skončí ve francouzském vězení?

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: Vyd. 1., 2008, česky, Baronet / Baronetka, Praha

Mladá dívka je přesvědčená, že se provdá jedině z lásky, a macešiny plány překazí dramatickým útěkem z domova. Chce prchnout do Francie, ale hned v přístavu se objevují první potíže a dívka v nouzi přijme místo kuchaře na luxusní lodi

Pro vydání: Vyd. 1., 2008, česky, Baronet / Baronetka, Praha

Mladá dívka je přesvědčená, že se provdá jedině z lásky, a macešiny plány překazí dramatickým útěkem z domova. Chce prchnout do Francie, ale hned v přístavu se objevují první potíže a dívka v nouzi přijme místo kuchaře na luxusní lodi markýze z Hilchesteru, kde může uplatnit své skvělé kuchařské schopnosti. Problém je ale v tom, že markýz nechce na palubě žádnou ženu a dívka se tak musí přestrojit za mladíka. Mladý markýz upoutá její pozornost, je ztělesněním jejích snů a její převlek se teď stává velkou překážkou. Ke vší smůle se na palubě objevil i zhýralý přítel dívčiny macechy a jí hrozí nejen odhalení a potupný návrat domů, ale i francouzské vězení. Z této situace může dívku vysvobodit jen jediná osoba, její vyvolený.

Romantický příběh šlechtického sirotka, dívky, která se po matčině smrti musela utkat s nelítostnou macechou, snažící se jí proti její vůli provdat za bezcharakterního starého muže s majetkem a titulem

Romantický příběh šlechtického sirotka, dívky, která se po matčině smrti musela utkat s nelítostnou macechou, snažící se jí proti její vůli provdat za bezcharakterního starého muže s majetkem a titulem.

Můj názor na knihu Vyvolené srdce:

zrušit
Originál: Heart of love (anglicky)
, Vyd. 1., česky, Baronet, / Baronetka, Praha, 162 stran, ISBN: 9788073841454
TOPlist