poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Upíří internát Zámek Strašidelná skála.

2,, Přistávací dráha volná pro Molly! /

Další autoři: Lucie Frolíková, Olivia Vieweg

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Molly se právě začíná zabydlovat v proslulém upířím internátu, když dorazí její nová spolubydlící, která zjevně skrývá nějaké tajemství!

Molly zbožňuje lechtání slunečních paprsků ve tváři, jejím…
Molly se právě začíná zabydlovat v proslulém upířím internátu, když dorazí její nová spolubydlící, která zjevně skrývá nějaké tajemství!

Molly zbožňuje lechtání slunečních paprsků ve tváři, jejím nejoblíbenějším jídlem jsou špagety carbonara se spooooooustou česneku a před ostatními tají, že v tmavých, vlhkých sklepích ji přepadá strach. Že na tom není nic neobvyklého? Jenže ono je. Molly je totiž malá upírka.

Molly se právě začíná zabydlovat v proslulém tradičním internátu na zámku Strašidelná skála, když dorazí její nová spolubydlící Tonja Třepetáková. A tahle slečna není zrovna nejpříjemnější. S nikým se nebaví a neustále má špatnou náladu. Co to s ní jen je? Jednoho rána Molly zjistí, že Tonja zčistajasna uprostřed dne zmizela! A tak se odhodlaně vydává za ní...

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, Egmont, V Praze

Molly se právě začíná zabydlovat v proslulém tradičním internátu na zámku Strašidelná skála, když dorazí její nová spolubydlící Tonja Třepetáková. A tahle slečna není zrovna nejpříjemnější. S nikým se nebaví a neustále má špatnou náladu. Co to s ní

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, Egmont, V Praze

Molly se právě začíná zabydlovat v proslulém tradičním internátu na zámku Strašidelná skála, když dorazí její nová spolubydlící Tonja Třepetáková. A tahle slečna není zrovna nejpříjemnější. S nikým se nebaví a neustále má špatnou náladu. Co to s ní jen je? Jednoho rána Molly zjistí, že Tonja uprostřed dne zmizela! A tak se odhodlaně vydává za ní... Nakladatelská anotace.

Druhá část příběhů malé upírky Molly z Křivozub, která se zabydluje na tradičním internátu na zámku Strašidelná skála. Pro děti kolem deseti let.

Můj názor na knihu Upíří internát Zámek Strašidelná skála. / Přistávací dráha volná pro Molly! / (2,):

zrušit
Originál: Vampirinternat Schloss Schauerfels: Landebahn frei für Molly!, Landebahn frei für Molly! (německy)
, 1. vyd., česky, Egmont,, V Praze, 130 stran, ISBN: 9788025228326
TOPlist