poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Válečná nevěsta

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Nevšední milostný příběh s osudnou volbou mezi dvěma bratry, které rozdělila válka.
Román se odehrává v Londýně za druhé světové války v době bitvy o Anglii. Hana Hrachovcová si postupně vytvořila…
Nevšední milostný příběh s osudnou volbou mezi dvěma bratry, které rozdělila válka.
Román se odehrává v Londýně za druhé světové války v době bitvy o Anglii. Hana Hrachovcová si postupně vytvořila milostný vztah k bratrům Hellerovým a od obou dostala nabídku k sňatku. Najednou neví, jaká by měla být její volba. Vilém Heller převzal po svém otci řízení mezinárodní obchodní společnosti a je do Hany hluboce zamilovaný. Robert Heller je pravý opak svého staršího bratra. Žije marnotratně z podílu na rodinném jmění, miluje hry a hlavně ženy, které přitahuje nevšedním šarmem. Každá s ním prožila něco nezapomenutelného, ale s žádnou se nikdy nechtěl oženit. Přitom nikdo netuší, že Robert při svých cestách po Evropě plní úkoly britské tajné služby, a tak si aspoň představuje, že se po válce bude moci Haně pochlubit, kým doopravdy je.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2014, , Šulc - Švarc, Praha

Mladá česká emigrantka Hana Hrachovcová si v Londýně postupně vytvořila milostný vztah k bratrům Hellerovým a od obou dostala nabídku k sňatku. Hana však neví, jaká by měla být její volba. Vilém Heller převzal po svém otci řízení mezinárodní obchodní

Pro vydání: 1. vyd., 2014, , Šulc - Švarc, Praha

Mladá česká emigrantka Hana Hrachovcová si v Londýně postupně vytvořila milostný vztah k bratrům Hellerovým a od obou dostala nabídku k sňatku. Hana však neví, jaká by měla být její volba. Vilém Heller převzal po svém otci řízení mezinárodní obchodní společnosti a je do Hany hluboce zamilovaný. Robert Heller je pravý opak svého staršího bratra. Žije marnotratně z podílu na rodinném jmění, miluje hry a hlavně ženy, které přitahuje nevšedním šarmem. Nikdo však netuší, že Robert při svých cestách po Evropě plní úkoly britské tajné služby a představuje si, že se po válce bude moci Haně pochlubit, kým doopravdy je. Nakladatelská anotace. Kráceno.

Na pozadí událostí 2.světové války se odehrává milostný příběh osudné volby mezi dvěma bratry.

Recenze: Anglie ve válce, Češi v azylu a láska pod německými bombardéry

Válečná nevěsta je velmi příjemným čtením, skvělým historickým románem a jímavou sondou do světa zamilovaných. Takže jeho stránky jistě rád navštíví romantik i přísný analytik historických událostí.
Jana Semelková, 25. května 2014, VašeLiteratura.cz

Můj názor na knihu Válečná nevěsta:

zrušit
, 1. vyd., , Šulc - Švarc,, Praha, 254 stran, ISBN: 9788072443499
TOPlist