poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Dětem

Další autoři: Jaroslav Uhlíř (autor), Vlasta Baránková (iluminátor), Jaroslav Uhlíř, Vlasta Baránková

Papírovou knihu můžete koupit zde:

Kniha je momentálně ve všech obchodech vyprodána.

Přihlaste se k odběru a zašleme vám e-mail ihned jakmile se objeví někde skladem!

Našli jsme přes 300 podobných knih:

Co o knize říká nakladatel:

Oblíbili jste si písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře? Sami autoři pro vás vybrali to nejlepší ze své tvorby – pohádky, operky i písničky, které vám, jak říká Zdeněk Svěrák, „vlezou do ucha”.…
Oblíbili jste si písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře? Sami autoři pro vás vybrali to nejlepší ze své tvorby – pohádky, operky i písničky, které vám, jak říká Zdeněk Svěrák, „vlezou do ucha”. Máte je tu nejen s texty, notami a akordy, ale i s kouzelnými obrázky Vlasty Baránkové. Tak ať se vám hezky listuje, zpívá, hraje i poslouchá.

Stručný obsah knihy:

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, Fragment, Praha

Tento velký výběr ze své tvorby oba autoři vytvořili tzv. na tělo dětským posluchačům a zároveň i malým zpěvákům, kteří zde mohou společně se svými rodiči rozvíjet své hudební dovednosti, vtip a kreativitu. Písničky jsou zde uvedeny s úplnými texty,

Pro vydání: 1. vyd., 2013, česky, Fragment, Praha

Tento velký výběr ze své tvorby oba autoři vytvořili tzv. na tělo dětským posluchačům a zároveň i malým zpěvákům, kteří zde mohou společně se svými rodiči rozvíjet své hudební dovednosti, vtip a kreativitu. Písničky jsou zde uvedeny s úplnými texty, melodickými nápěvy jednohlasými případně v jednoduchém dvouhlasu a s doprovodnými akordickými značkami.

Výpravná, bohatě ilustrovaná publikace nabízí velký výběr písniček oblíbených autorů Z. Svěráka a J. Uhlíře. Kromě písniček s notami i akordickými značkami jsou obsahem knihy básničky, operky a pohádky, vše doplněné půvabnými obrázky V. Baránkové.

Můj názor na knihu Dětem:

zrušit
TOPlist