Program pro autory a nakladatele

Kamenná knihkupectví se zavírají. Čtenáři ztrácí možnost nahlédnout do knihy. Ztrácejí se regály, výlohy, prodavači.
Knihovny končí. Takže ani knihovník ve vaší čtvrti nebo obci vám už neporadí.
Papírové knihy pomalu ustupují. V tisícovkách eKnih se čtenář lehce ztratí.
Knižní recenze čte stále méně lidí. Proto jich stále míň vychází. Takže je čte stále méně lidí…
Tradiční reklama na knihy přestává fungovat.

Jediným způsobem, jak se zorientovat, jsou rady a zkušenosti jiných čtenářů.
Na Baila.net čtenáři najdou hodnocení a doporučení ostatních čtenářů. A mohou doporučit dobré knihy dál.

Čtenáři mohou knihy hodnotit, vyjadřovat se k nim, řadit je do vlastních knihoven, poliček a seznamů, nebo vytvářet seznamy pro ostatní uživatele. Knihy lze samozřejmě i koupit. Nejen v několika knižních eshopech, ale i v antikvariátech.

Pro autory a jejich nakladatele nabízí Baila.net několik možností být vidět a vytvořit kolem svých knih komunitu nadšených čtenářů, kteří budou povědomí o Vás šířit dál:

Baila Autor (funkce je připravovaná na první pololetí roku 2013): Baila autor je uživatelem Baila a sám spravuje informace o sobě (profil, životopis, fotografie, videa) a o svých knihách. Aktivně se zapojuje do diskusí, zakládá seznamy se svými knihami a komunikuje se svými fanoušky. Namísto autora to může dělat nakladatelství, případně jeho agent. 
Baila Autor je a bude zcela zdarma. Napište nám na autori (at) baila.net a zařadíme Vás do programu.

Baila Klub (funkce je připravovaná na polovinu roku 2013):  Baila autor založí vlastní Klub. Klub může být o autorovi, o knize, o knižní sérii, o žánru. Může to být třeba i klub čtenářů z jednoho města, nebo návštěvníků jedné knihovny. Klub umožňuje aktivně oslovovat fanoušky, vést diskuse, zkrátka vytvářet aktivní komunitu. Velmi obecně lze fungování Klubu přirovnat ke kombinaci Stránky na Facebooku a diskusního fóra. Baila Klub je a bude zcela zdarma.

Reklama na knihu: V tuto chvíli nenabízíme žádnou přímou ani nepřímou reklamu na knihy. Využíváme jen obecných reklamních systémů (AdSense, Sklik, ETarget), které střídáme  a testujeme. Doporučujeme tedy toto: Staňte se Baila Autorem a založte Baila Klub. Po přechodu betaverze do ostrého provozu možná náš názor změníme.
od 172 Kč
od 179 Kč
od 180 Kč
od 203 Kč
od 195 Kč
od 90 Kč
Srovnávat v anotaci literární dílo ze současnosti s tím Fitzgeraldovým je velice ošemetné. V tomto případě to ale nebyl pouze reklamní tah, protože…
Petra Šmejdová, 28. dubna 2014, VašeLiteratura.cz
Kniha otázok bez odpovedí. Denník doteraz zadržiavaného väzňa na Guantáname.
Ján Blažovský, 26. května 2015, Inforum.sk
TOPlist