poličky:
seznamy pro všechny:
seznamy jen pro mě:
přidat seznam

Autorovy knihy se nachází v těchto kategoriích

Knihy od autora Michael Mosley

Zobrazit

Mé hodnocení:
Přidat do knihovnypřidat

Nová diéta: 5:2 : schudnite, udržte si zdravie a predĺžte si život pomocou jednoduchého tajomstva : 5 dní v týždni jesť normálne, zvyšné 2 obmedziť kalórie (1 vydání)

slovensky
Celkové hodnocení:
Je možné päť dní v týždni normálne jesť a pritom schudnúť a cítiť sa zdravšie? Jednoduchá odpoveď znie: áno. Počas 2 dní v týždni obmedzíte denný prísun kalórií – na 500 kalórií ženy a na 600 kalórií muži. S novou diétou 5:2 schudnete rýchlo a bez veľkej námahy. Výskum prerušovaného pôstu ukazuje, že občasné hladovanie nielenže pomáha chudnúť, ale tiež znižuje riziko vzniku mnohých chorôb od diabetu až po kardiovaskulárne ochorenia a rakovinu. „Existujú dôkazy o tom, že občasný pôst môže zlepšiť zdravotný stav,“ hovorí Dr. Mark Mattson, ktorý je šéfom Laboratória neurologických vied v Národnom Inštitúte starnutia a profesor neurologických vied na Univerzite Johna Hopkinsa. Táto kniha prináša výsledky nového prelomového výskumu vo forme stravovacieho programu, ktorý sa dá ľahko zahrnúť do každodenného života. Nájdete v nej: • štyridsať 500 a 600 kalorických jedál, ktoré pripravíte rýchlo a ľahko, • osem strán fotografií jedál typických pre „pôstne dni“, • poznatky získané najnovším výskumom, na základe ktorých bol program navrhnutý, • počítadlo kalórií na uľahčenie dodržiavania programu, • a ešte omnoho viac. Nielenže nejde o ďalší módny výstrelok, Nová diéta 5:2 prináša zásadne iný spôsob uvažovania nad stravovaním a životný štýl, ktorý môže zmeniť Vaše zdravie. Táto kniha bude Vaším nenahraditeľným sprievodcom počas jednoduchého a efektívneho chudnutia bez nervozity a potreby odopierať si.

Michael Mosley (3 knihy)

Most přes řeku zapomnění můžeme vnímat jako převážně čtivou knihu představující čtenáři práci vyššího politického funkcionáře socialistického…
Jiří Lojín, 1. prosince 2015, VašeLiteratura.cz
TOPlist